Sushi Blog

Vymeňte chipsy za wasabi hrášok

Idete na párty a povedali vám aby ste priniesli nejaké chipsy, chrumky, oriešky atď..? Tieto pochutiny na fajn akcii priateľov nikdy nie sú na škodu. Skúsili ste však niekedy chipsy vymeniť za sušený hrášok obalený wasabi pastou?

Ak prinesiete okrem chipsov na párty aj ten, určite zaujme. Predávajú ho takmer vo všetkých obchodoch, kde sa dajú zohnať veci na sushi. Aj v hypermarketoch. Dokonca existuje viacero značiek, jemne sa líšiacich aj v chuti (ostrejšie, jemnejšie, sladšie).

Dostanete ho kúpiť v rôznych typoch balení. Napríklad v sáčkoch rôznej gramáže, kde môže byť pomiešaný napr. s rôznymi orieškami tiež nasiaknutými wasabi…Alebo ho kúpite v konzerve. Samostatne, pekne zelený, sladkasto-pikantný, aký len zážitok z wasabi môže byť…

Ochutnajte, neoľutujete… wasabi hrášok je super náhrada aj za misku orieškov..Konzerva stojí asi 70 korún. Podobne vás výjde aj sáčok (taký, v akom u nás bývajú napr. arašídy).

Sushi Blog majster


Pridať komentár!

 1. viki :: 16. august 2008

  Neviem si síce predstaviť ako to chutí a čo to urobí so žalúdkom, ale určite je to nezvyklá alternatíva k chipsoidným pochutinám… ak sa k tomu dostanem, určite vyskúšam!

 2. MôjiPod.sk :: 17. august 2008

  Velmi zaujimavy hrasok… urcite vyskusam :)

 3. stavbar81 :: 18. august 2008

  chuti vyborne…

 4. Blogerko :: 18. august 2008

  Hrašok vo Wasabi som ešte nejedol, ale odporúčam wasabi ku všetkému :) rezne, vypražany syr, rôzne druhy mäsa aj ryby.

POPULÁRNE ČLÁNKY

KATEGÓRIE

NAPÍSALI O NÁS

Sushi Blog na Facebooku