Sushi Blog

V Poluse bude 7. decembra Festival kórejských potravín

Kimči, Kimbap, Bulgogi, Bibimbap. To sú len niektoré kórejské špeciality, s ktorými sa vďaka obchodu Seoul Plaza na Bajkalskej ulici a firme Korea Foods budete môcť zoznámiť už v pondelok 7. decembra v bratislavskom obchodnom centre Polus.

Kórejské potraviny bude môcť ochutnať a výhodne nakúpiť od 10:00h do 19:00h. Festival sa koná v stánkoch v blízkosti hlavného vchodu do Polusu.


Pre zobrazenie letáku klinkite sem

“Prezentáciu spestrí ochutnávka neodmysliteľnej súčasti kórejskej kuchyne – tradičnej kvasenej kapusty kimči a ryžových roliek v morskej riase Kimbap, ktoré pripomínajú klasické japonské nori, avšak na jeho prípravu nie je nutná surová ryba,” pozýva všetkých Yooni Suh, konateľ spoločnosti Korea foods.

Špeciálna pozornosť bude venovaná aj zdravým a mimoriadne chutným hruškám SINGO. Podporujú vraj trávenie, znižujú horúčku a utlmujú kašeľ…

“Všetkým návštevníkom ponúkame ochutnávku vynikajúcich štavnatých hrušiek Singo, ktoré svojou veľkosťou, tvarom, farbou a chuťou určite nikoho nesklamú,” tvrdí Yooni Suh.

Veľké, chrumkavé, žlté, guľaté, také sú podľa Kórejčanov hrušky Singo

Tohoročná predvianočná prezentácia sa koná 7. decembra od 10:00 do 19:00h a okrem nákupného centra POLUS ju môžete zažiť aj v predajni Seoul Plaza na Bajkalskej ulici č. 5/C

Sushi Blog majster


Pridať komentár!

  1. Karoli :: 3. december 2009

    No rád prídem, sushi som uz jedol , ale kórejské hrušky zatial nie :D

POPULÁRNE ČLÁNKY

KATEGÓRIE

NAPÍSALI O NÁS

Sushi Blog na Facebooku