Sushi Blog

Bratislava: Sushi na objednávku

Už dlhšie v Bratislave funguje donášková služba Sushitime. O niečo skôr vznikol konkurenčý Bratislav Sushi service, ktorého výrobky zvané Sushi sety sú dostupné napr. aj na pultoch Tesca.

Sushi Time Bratislava má pomerne široké, pestré a originálne menu a v porovnaní s kamennými sushi barmi aj relatívne priaznivé ceny.

Bratislava Sushi service sa zase snaží zaujať “prvým baleným distribuovaným sushi produktom na Slovensku.” Ponuka je o niečo menej rôznorodá ako v prípade Sushi time, ceny sú však tiež priaznivé a do takého Tesca či Billy zabŕdne dosť často každý z nás, čiže aj dostupnosť je relatívne dobrá.

Bratislava Sushi Service deklaruje, že vždy ide o sushi vyrobené v ten deň.

Sushi Time Bratislava má výhodu v tom, že je otvorený aj cez víkendy a sushi vám doručí na vašu adresu. V prípade Bratislava Sushi Service vám ho pripravia na mieste vlastného takeaway, kam si môžete aj vopred zavolať, aby ste nemuseli čakať. Alebo musíte skočiť do supermarketu či vybranej prevádzky, kde ho predávajú.

Nenechajte si ujsť ani veľké porovnanie cien väčšiny sushi barov v Bratislave i v ďalších mestách v prehľadnej TABUĽKE z roku 2012!

Sushi Blog majster


Pridať komentár!

 1. ivan :: 27. august 2010

  co sa tyka cerstvosti, tak lepsie si zavolat do sushi time, kde to robia na objednavku, ako si brat v tescu v chladnicke odlezane sety. nic horsie ako studena ryza a par hodin odlezane sushi:(

 2. Soňa :: 6. október 2010

  ochutnala som aj sushi time aj tesco sushi a suhlasim s ivanom, ale davam do pozornosti, ze v bratislave som objavila nove sushi takeaway a delivery a naozaj mozem povedat, ze velmi dobre. odporucam…moshimoshi.sk, su na panenskej 24

 3. Angy :: 19. jún 2011

  zo sushitime si objednavam domov, sushiservice mi robili catering na akcii, v oboch pripadoch max spokojnost aj s kvalitou aj s cenou

 4. share :: 30. jún 2011

  kupila som si sushi od sushi service v bille a uz nikdy viac>avokado tvrde chrumalo ako mrkva a jedna z ryb (biela) velmi smrdela a nedala sa prekusnut. tzn. 2ks z 8mich kusov boli nanic. za tu sumu mam zarucenu kvalitu u sushitime aj s donaskou a zarukou cerstvosti + mam aj odhadovany casovy horizont. neda sa im nic vytknut objednavala som uz zo 10x a vzdy max. spokojnost (a nielen sushi). miso polievka je najlepsia aku som kedy jedla!! :)

 5. Juro :: 11. september 2012

  ani som nevedel ze maju aj v tescu pojdem kupit…-)

 6. Peter :: 2. október 2012

  ano maju tiez nakupujem a som spokojny…

POPULÁRNE ČLÁNKY

KATEGÓRIE

NAPÍSALI O NÁS

Sushi Blog na Facebooku